Patogu ir greita – žuvis internetu už gerą kainą

šviežia žuvis internetu kaina vilniusPamažu vis populiaresnis tampa ne tik greito maisto pristatymas į namus. Atsiradusios internetinės parduotuvės suteikia mums galimybę internete užsisakyti ir maisto produktus. Tai greita ir patogu, nes nereikia gaišti laiko nei renkantis prekes, nei ilgose eilėse prie kasų.

Mes taip pat atsižvelgdami į savo klientų poreikius, stengiamės, kad mūsų produktai juos pasiektų greitai, patogiai ir tuo pačiu už prieinamą kainą. Produkciją  savo klientams mes pristatome jiems patogiu, pasirinktu būdu ir į pasirinktą vietą.

Žuvį pristatome Vilniuje mieste ir Vilniaus rajone. Atvežame į biurą ar kliento  namus, pagal jo pageidavimus. Užsakymus vykdome  du kartus per savaitę tam tikru metu. Tikslus pristatymo laikas derinamas atskirai su klientu. Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo kiekio ir sumos. Užsisakius didesnį kiekį, atvežimas yra nemokamas.

Žuvį galite pasirinkti iš mūsų asortimento internetiniame puslapyje. Žuvies kaina priklauso nuo užsakymo dydžio bei paruošimo būdo. Čia pat žuvį galite užsisakyti ir internetu. Jums tereikės užpildyti tam tikrus duomenis ir apmokėti pateiktą užsakymą. Jei neturite laiko, ar internetinės prieigos, užsakymą galite pateikti tiesiog telefonu.

Žuvis yra pagaunama ir ruošiama kiekvieną savaitę, todėl  jūsų namus ar biurą visada  pasieks šviežia žuvis. Mes stengiamės dėl savo klientų, todėl garantuojame, kad gausite skanią ir visiškai sveiką žuvį, auginamą specialiame akvaūkyje.

Jei norite įsitikinti mūsų patikimumu, siūlome apsilankyti mūsų rengiamose edukacinėse programose. Jų metu susipažinsite su mūsų veiklą, bei sužinosite daug įdomių faktų apie pačią žuvį- ungurinį šamą. Įsitikinsite, kad jis tikrai viena naudingiausių, vertingiausių ir daugiausiai maistinių ir reikalingų medžiagų turinčių žuvų. Pamatysite  ir iš arčiau susipažinsite su mūsų žuvies paruošimo būdu  ir suprasite, kodėl ungurinis šamas neturi, specifinio kvapo žuvies kvapo. Galiausiai įsitikinsite, kad ši žuvis, kuri negąsdina net ašakomis, puikiausias pasirinkimas, net ir išrankiausiems valgytojams – tiek mažiems, tiek dideliems.

Mes siūlome jums unikalų ir išskirtinį ungurinio šamo žuvies pasirinkimą- patogus pristatymas, gera kaina ir aukšta kokybė.

Žuvies augintojaiAkvapona.lt 

Šviežia žuvis VilniujeFishpost.lt