Patarimai besirenkantiems veidrodį

Patarimai besirenkantiems veidrodį. Šiuolaikinę veidrodžių gamybą ženkliai pakeitė daugybė įvairių veiksnių. Rezultatas – ypač geras: galime rinktis aukščiausios kokybės, stilingus, dekoratyvinius bei funkcionalius veidrodžius. Tačiau… pasirinkimui stipriai išaugus, neretai būna sudėtinga pasirinkti tinkamiausią veidrodį.  Kad sprendimą priimti būtų lengviau, turime keletą vertingų patarimų. Atkreipkite dėmesį į juos dabar.

Patarimai besirenkantiems veidrodįSu rėmais ar be jų?

Yra daug dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi veidrodį. Vienas iš jų – rėmai. Savaime suprantama, tiek veidrodis su rėmais, tiek be jų, vienodai gerai atliks savo svarbiausią funkciją. Tačiau kuomet pradedame kalbėti apie dekoratyvumą, situacija keičiasi iš esmės. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog veidrodžiai, neturintys rėmų, atrodo mažiau dekoratyvūs ir labiau tinka tiems, kurie mėgsta minimalizmą ar modernų stilių. Tuo tarpu norintys puošnumo, siekiantys ypač dekoratyvaus interjero, turėtų pirmenybę teikti veidrodžiams su rėmais. Beje, rėmų spalva yra taip pat labai svarbus rodiklis. Pavyzdžiui, jei norite sukurti kontrastą, reikėtų rinktis tokį veidrodį, kurio rėmų spalva yra visiškai priešinga sienos spalvai. Na, o, jei vertinate prabangą, ilgaamžiškumą bei subtilumą, atkreipkite dėmesį į metalinius rėmus. Aukso ar sidabro spalvos? Ir viena, ir kita yra puikus pasirinkimas, priklausomai nuo aplinkybių. Pavyzdžiui, aukso spalvos rėmai puikiai tiks klasikiniam stiliui, tuo tarpu veidrodis su sidabro spalvos rėmeliais patiks visiems moderno gerbėjams.

veidrodžių gamybaDydis

Dar vienas svarbus akcentas – dydis. Tai, kokio dydžio veidrodis jums yra reikalingas, nuspręsti, padės, kam jis bus skirtas ir kokioje patalpoje planuojate kabinti. Pavyzdžiui, jei veidrodį planuojate pastatyti drabužinėje ar prieškambaryje, tokiu atveju reikėtų rinktis didelį gaminį, kuriame galėtumėte išvysti save visu ūgiu. Na, o jei ieškote veidrodžio voniai, puikus pasirinkimas – standartinio dydžio gaminiai.

O gal LED veidrodis?

LED veidrodžiai – dar vienas pasirinkimas. Tai – ypač šiuolaikiškas ir prabangus, tačiau tuo pat metu ir praktiškas pasirinkimas. Apšvietimas kuria jaukumą bei prabangą, o šildymo funkcija užtikrina, kad veidrodis nerasos. Tai – ypač patogu. Taigi, jei norite ne tik maksimaliai estetiškos, bet ir  patogios kasdienybės, verta rinktis šios rūšies veidrodžius.

Forma

Apgalvojus, kokie turėtų būti visi išvardinti elementai, pats metas atkreipti dėmesį ir į dar vieną. Tai – forma. Jei norite tradicinių ir tuo pat metu – populiarių pasirinkimų, tokiu atveju turėtumėte rinktis kvadratinius arba stačiakampio formos veidrodžius. Vis dėlto, šiuo klausimu veidrodžių pasirinkimas yra gerokai platesnis. Vis labiau ir labiau vertinami yra trapecijos formos veidrodžiais. Na, o jei norite iš tiesų išskirtinio pasirinkimo, rinkitės daugiakampio formos veidrodį. Toks veidrodis taps išskirtiniu interjero akcentu,  net ir neturėdamas jokių rėmų.

Patarimai besirenkantiems veidrodį. Jau aptarėme, kokie yra patys svarbiausi elementai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis veidrodį. Na, o pabaigai belieka tik pasakyti, kad jei esate vienas iš tų žmonių, kurie mėgsta ypač originalius, niekur nematytus daiktus, tokiu atveju visada galite rinktis ir dar vieną variantą. Įsigykite paprastą veidrodį, kurį gaminant nebuvo įgyvendinti jokie dekoro sprendimai ir jį dekoruokite patys. Šiam tikslui galite rinktis pačias įvairiausias priemones, pradedant dažais ir užbaigiant kriauklėmis.