Stilingas dizainas – vienas iš sėkmės rodiklių

https://gargzdai.info/gargzdai/isskirtine-internetine-svetaine-nuo-stilingo-dizaino-iki-unikalaus-logotipo/Nepamirškite, kad jūsų internetinė svetainė reprezentuoja jūsų veiklą, įmonę, verslą ir visa kita, ką jūs norite parodyti ir pasakyti ape save. Todėl labai svarbu apgalvoti kiekvieną žingsnį, elementą ir detalę, kurie padės Jums būti išskirtiniais, unikaliais ir pastebėtais.

Todėl internetinės svetainės kūrimas – sudėtingas procesas. Tai nėra atskiros detalės, tai daug skirtingų sprendimų kurie turi būti sujungti į vieną ir virsti visuma. Tik tada, kai viskas – tiek internetinės svetainės dizainas, tiek jos gera struktūra bei turinio išdėstymas su stilingu logotipu priešakyje susijungs į vieną, jūsų svetainė įgaus pagreitį ir sulauks vis daugiau lankytojų.

Gargždai.info internetinės svetainės dizaino aspektai- stiliaus ir dizaino vientisumas, bei minimalistinis, neperkrautas stilius. Kadangi pačiame portale talpinama daug fotografijų, vaizdo įrašų, jie užpildo didžiąją dalį erdvės. Todėl kuriant svetainės dizainą, užteko keletos detalių, kurios galutinai užbaigė visą stilių. Atsikartojantys spalvų motyvai, judančios užsklandos, šriftų derinimas tarpusavyje – stilinga ir šiuolaikiška.

Vienas svarbiausių dalykų, kurio nereikia pamiršti kuriant internetinės svetainės dizainąfirminis stilius. Šiandieninio interneto platybėse pasimesti  labai lengva. Bet jūsų tikslas priešingas- būti pastebėtam labiau nei kiti. Kad ta įvyktų jūs turite būti ryškesni, gražesni, unikalesni – visada pirmiau tų, kurie nori jus vytis. Firminis stilius – tai JŪS. O JŪS – vadinasi niekas kitas.

Internetinės svetainės gargždai.info firminis stilius, aiškiai išskiria šį portalą iš kitų, todėl jo nesumaišysi su niekuo kitu. Puslapio pateikimas ir išdėstymas, spalviniai deriniai, vizualinis pateikimas . Tai sukurta būtent specifinei gargždai.info auditorijai, nuo kurios ir prasideda firminio stiliaus kūrimas.  Lankytojai įvertina –  jie arba grįš arba ne.