Logotipų mada 2017 metais

Dizainas yra nepastovus. Su naujomis tendencijomis ir stiliais nuolat kintantis. Kaip ir drabužių mada, grafinis dizainas keičiasi.

_

Minimalizmas

Logotipų minimalizmas – panaikinant nereikalingas detales ir palikti tik pagrindą. Šis stilius atsirado prieš keletą metų ir tikimasi išlaikys savo populiarumą ir 2017. Paprastų formų, mainimaliai spalvų ir efektų. Minimalizmas leidžia jums sukurti unikalų logotipą ir naudoti jį visose srityse ir platformuose.
Kai kurios gerai žinomos kompanijos ir jų logotipų efektyvi evoliucija.

minimalistiniai logotipai 2017

 

Raidžių logotipai (letterstacking)

Naudojant tik tekstą yra vienas paprastas būdas sukurti originalų, vizualiai patraukli logotipą. Dizaineriai naudoja „letterstacking“, kad įdėtu didelį pranešimą logotipe, bet glaustai, kad būtų logotipas. Tekstas gali būti sukrauti horizontaliai arba vertikaliai ir suporuotas su įvairiais grafiniais elementais. Tokie logotipai atkreipia klientų dėmesį ir priverčia sutelkti dėmesį į tekstą. Stilius atsiradęs 2016, gali būti madingiausias 2017 m.

raidžių logotipai 2017

 

Teksto logotipai

Iki pat šių dienų, klasikinis teksto logotipas išlieka populiarumo viršūnėje ir vis dar veiksminga priemone. Žiūrėdami tokius gerai žinomus prekių ženklus, kaip „Samsung“, „Coca-Cola“, „Microsoft“, IBM ir daugeli kitų, galime patvirtinti, jog klasikiniai logotipai niekada nesensta. 2016 metais dizaineriai naudojo įvairius šriftus suporuotus su minimalistiniu stiliumi, naudodami teksto stilizacija ir kitas grafinio dizaino vingrybes.

teksto logotipai

 

Kaligrafija

Logotipai, kurie sukurti naudojant kaligrafija atrodo elegantiškai ir rafinuotai. Nors ir nėra naujoviško stiliaus, bet kaligrafijos logotipai yra geriausias pasirinkimas tam tikrų kategorijų įmonėms. Viešbučiams, kavinėms, restoranams, renginiams, atlikėjams ir t.t.  kaligrafija yra būdas perteikti rafinuotumą ir profesionalumą. Dėl to galima sakyti, kad tai patikimiausias logotipo kūrimo metodas atitinkamai sričiai ir bus išlaikyti stiliaus populiarumas 2017 m.

kaligrafijos logotipai

 

Plokščias dizainas

Kaip ir minimalistinio stiliaus, plokščias dizainas yra švarus, estetika be nereikalingų subtilybių. Plokščio dizaino logotipas siunčia aiškumo ir komforto žinute. Asketiški ir tvarkingi vizualiniai sprendimai yra alternatyva trimatėms piktogramoms. Paprasti, bet tuo pačiu labai veiksmingi logotipai.

logotipai 2017 metais

 

Gradientai

Su paprastu tendencijų augimu gradientai galėjo tapti istorija.

Tačiau daugelis įmonių, įskaitant „Apple“, užtikrino, kad šis dizainas neliktu pamirštas, ir grįžtu su trenksmu. Vis dėlto, gradientu naudojimas dizaine smarkiai pasikeitė. Gradientai – ryškios spalvos ir drąsūs deriniai.

gradientai 2017

 

Nors dar ir yra pasaulyje žmonių kurie mano jog logotipas yra tik ikona šalia žodžio, matydami įvairiausius dizainus, turime sutikti jog  logotipų kūrimas dizaineriams yra neišsemiama realizacijos forma. Išskirtiniai logotipai, jų formos ir detalės lemia mūsų pasirinkimus, tad ir didžiausias skeptikas turėtu sutikti jog geras ir tinkamas logotipas yra visa ko reikia sėkmei.