Logotipų mada 2017 metais

Dizainas yra nepastovus. Su naujomis tendencijomis ir stiliais nuolat kintantis. Kaip ir drabužių mada, grafinis dizainas keičiasi.

_

Linijų logotipai

Minimalizmas turi keletą aspektų, vienas jų linijų logotipų dizainas. Savo grafikos darbams, logotipu dizaineriai parenka švarius, paprastus vaizdus. Linijų dizainas yra drąsi minimalistinė technika. Logotipo dizainas yra tvirtas, dažniausiai tamsios spalvos vaizdinis grafinis elementas. Tai puikus būdas sujungti tekstą ir vaizdą į vientisą, puikų ir tikrai originalų dizainą.

linijų dizainas

 

Trafaretinė tipografija

Vizualiai patrauklūs logotipai. Logotipų kūrimas su vaizdine hierarchija daro logotipą intriguojanti ir įsimintina, o tai reiškia, kad dizaineriai nesumažins universalaus trafaretinio dizaino ir 2017.

trafaretinis logotipų dizainas

 

Juoda / Balta logotipai

Juodos ir Baltos dizainas. Nors ir keista, bet šių dviejų spalvų naudojimas yra vienas iš labiausiai neįprastų metodų grafiniame dizaine. Tokie logotipai dažniausiai suporuotas šriftas su geometriniu raštu.
Grafiniame dizaine spalvų paletė visada buvo galingas įrankis. Tik neseniai juoda ir balta tapo dvi dominuojančios spalvos. Dizaineriai su šia nauja tendencija sukuria unikalius grafinius sprendimus nenaudojant ryškių spalvų.

juoda ir balta

 

Sutapatinti gradientai

Sutapatinti gradientai pasiekė aukščiausią tašką 2016 m paprastos geometrinės formos perlietos viena su kita sukuria unikalų stilių. Sutapatinimas yra gana nauja dizaino technika. Iš pradžių ji buvo naudojama daugiausia su gyvūnais susijusiais logotipais. Kai tapo populiarus, dizainas pelnė pripažinimą tarp pirmaujančių pasaulio kompanijų. Pavyzdžiui MasterCard naujausias logotipas perkurtas dizainerių iš Pentagram, pašalino tekstą iš paveikslėlio ir išėmė šešėlius. Rezultatas – piktograma yra dabar švari ir įsimintina. Su didėjančiu populiarumu, tai viena iš pirmaujančių grafinio dizaino tendencijų 2017 metais.

gradientas

Geometrinės figūros

Nors geometrinių figūrų tema gyvuoja jau gana ilgą laiką, bet paprastos geometrines figūros, tikimasi bus naudojamos ir 2017 metais. Geometrinių figūrų logotipų akcentas yra labai veiksmingas ir sukuria stilingą ir unikalių vaizdą.
Tuo pačiu metu, dizaineriai žavi mus netradiciniu geometriniu raštu.

geometrinės figūros

 

Neigiamos vietos logotipai

Dar turi būti atrakintas neigiamas vietos logotipų dizainas. Dizainas yra tai, ką matote. Tačiau, kai dizainas pradeda kalbėti su jumis, jūs iš karto suprantate pranešimą. Norėdami išsiskirti iš minios, jūsų logotipas turi būti daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai yra priežastis, kodėl dizaineriai ir toliau eksperimentuos su neigiamos vietos logotipais 2017 metais.

neigiamos vietos logotipas

 

Nors tai yra tik prognozės grindžiamos pagal 2016 metų tendencijas. 2017 metais dizaineriai tikrai nustebins mus su šviežiomis idėjomis ir naujais ar patobulintais stiliais. Tegul jūs aplanko įkvėpimas kuris padės sukurti nuostabius dizaino pavyzdžius!